Kuchnie na wymiar Bolesławiec projektowanie wnętrz - Kuchnie i Wnętrza

Title
Przejdź do treści
Meble na wymiar Lubań
O MNIE
Dom jest odzwierciedleniem jego mieszkańców. Zawsze jest unikatowy, wyjątkowy i indywidualny. Kreowanie i tworzenie wnętrz od lat jest moją pasją. Dokładam wszelkich starań by aranżowana przestrzeń była odbiciem upodobań, pasji i osobowości użytkowników. Projekt jest swego rodzaju syntezą – Twoich potrzeb, pragnień i gustów, oraz mojego wieloletniego doświadczenia popartego nieustannie pogłębianą wiedzą i chęcią rozwoju.
Twoje marzenia o idealnym dla Ciebie wnętrzu są jednocześnie moim wyzwaniem i inspiracją do szukania niestandardowych rozwiązań, eksperymentowania i łamania konwenansów.

Skupiam się nie tylko na efekcie wizualnym, przykładam również ogromną wagę do ergonomii, wygody użytkowania i spełniania określonych norm w projektowanych wnętrzach.

PROJKET to pierwszy etap współpracy...kolejnym jest jego REALIZACJA.
Dokładam wszelkiej staranności i dbałości o szczegóły, by dostarczane przeze mnie meble  były odzwierciedleniem projektu, a jakość cieszyła użytkowników przez długie lata.

Dostarczenie projektu idealnie skrojonego do oczekiwań inwestora -  TO MOJA PASJA
Dostarczenie mebli zgodnych z projektem – TO MÓJ CEL..
Aurelia Malamis projektowanie wnętrz Lubań

/ to szczęście / to Twoje miejsce / to Twój dom / Twoja przestrzeń /

IDEA → PROJEKTOWANIE → WIZUALIZACJA → FINALIZACJA


Porozmawiajmy o współpracy
POMYSŁÓW
% ZAANGAŻOWANIA
INSPIRACJI
CEL

„JEŚLI MOŻESZ  COŚ SOBIE WYOBRAZIĆ, OZNACZA TO, ŻE  MOŻESZ TO TEŻ ZROBIĆ !!”
Walt Disney  

Projektowanie wnętrz Bolesławiec

Kuchnie & Wnętrza - projekty  całych mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Projektowanie wnętrz i aranżacja poszczególnych pomieszczeń: projekty kuchni, projekty salonu z aneksem kuchennym, pokój dzienny, pokój dziecięcy, sypialnia, łązienka i garderoba. Staram się wykonać usługi projektowania wnętrz na możliwie najwyższym poziomie w zakresie  dostępnego budżetu niezależnie od wielkości mieszkania czy domu. Gwarantuję kompleksową obsługę w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, począwszy od kontaktu z Klientem, pomysłach i wizualizacjach, a na projekcie wykonawczym kończąc. W ramach projektowania wnętrz przygotowuje podglądowe układy i widoki pomieszczenia z góry. Widok kuchni z góry pomaga w ergonomicznym rozmieszczeniu sprzętów kuchennych oraz mebli, według indywidualnych potrzeb klienta. Wizualizacja układu kuchni z podglądem z góry jest bardzo przydatna w trakcie urządzania kuchni ponieważ można na tym  etapie rozmieścić meble z zabudową AGD i swobodnie modyfikować ich ustawienie. Zachęcam jeszcze raz do obejrzenia portfolio, gdzie zostały zaprezentowane nasze pomysły na projektowanie kuchni oraz projektowanie wnętrz: salon, pokój dzienny, salon z aneksem kuchennym, pokój dziecka, łazienka, garderoba i inne pomieszczenia.
Kuchnie na wymiar Bolesławiec
Meble na wymiar Bolesławiec
Projektowanie wnętrz Bolesławiec
Projekty wnętrz Bolesławiec
Projektowanie wnętrz Bolesławiec

Kuchnie i meble na wymiar - Kuchnie & Wnętrza

ul. Ratuszowa 14; 59-800 Lubań; tel.500128552
Wróć do spisu treści