Projektowanie wnętrz Zgorzelec - Bolesławiec - Kuchnie i Wnętrza

Title
Przejdź do treści
Meble na wymiar Lubań
Projekty Kuchni
Projekty Salonu
Projekty Łazienek
Prodjekty Sypialni

Projektowanie wnętrz Zgorzelec

Kuchnie & Wnętrza  firma oferująca kompleksowe projektowanie wnętrz . Od kilku lat z sukcesami wykonujemy projekty wnętrz, głównie na obszarze Zgorzelec, Bolesławiec, Bogatynia i Lubań, a także najbliższej okolicy. Codziennie nabieramy doświadczenia i powiększamy dorobek zrealizowanych projektów. Zachęcamy do wglądu w nasze portfolio, które w pewnym stopniu zaprezentuje nasze możliwości. Jako ambitny architekt wnętrz stawiam na ciągłe doskonalenie i w swoich projektach staram się zawsze uwzględnić aktualne trendy z zakresu aranżacji wnętrz! Zdobytą wiedzę poszerzam o znajomość nowoczesnych trendów, wzornictw i technologii materiałów stosowanych w wykańczaniu wnętrz.
Projekty wnętrz Zgorzelec

Projektowanie wnętrz Bolesławiec

Wykonujemy całościowe projekty wnętrz – projekty całych mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Projekty całościowe ze względu na stopień skomplikowania są pracochłonne i wymagają specjalizacji w wielu dziedzinach. Zawsze staram się wykonać usługi projektowania wnętrz na możliwie najwyższym poziomie w zakresie dostępnego budżetu niezależnie od wielkości mieszkania czy domu. Dobieram odpowiednie materiały i elementy wyposażenia dostosowane do zasobów finansowych Inwestora. Gwarantuję kompleksową obsługę w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, począwszy od kontaktu z Klientem, pomysłach i wizualizacjach, a na projekcie wykonawczym kończąc.
Projekty wnętrz Bolesławiec

Projektowanie wnętrz Lubań

W ramach projektowania wnętrz przygotowuje podglądowe układy i widoki pomieszczenia z góry. Widok kuchni z góry pomaga w ergonomicznym rozmieszczeniu sprzętów kuchennych oraz mebli, według indywidualnych potrzeb klienta. Wizualizacja układu kuchni z podglądem z góry jest bardzo przydatna w trakcie urządzania kuchni ponieważ można na tym etapie rozmieścić meble z zabudową AGD i swobodnie modyfikować ich ustawienie. Zachęcam jeszcze raz do obejrzenia portfolio, gdzie zostały zaprezentowane nasze pomysły na projektowanie kuchni oraz projektowanie wnętrz: salon, pokój dzienny, salon z aneksem kuchennym, pokój dziecka, łazienka, garderoba i inne pomieszczenia.
Projekty wnętrz Lubań

Projektowanie wnętrz Bogatynia

Wizualizacje czyli projekty wnętrz w formie cyfrowej przestawiają realnie wyglądające meble wraz wyposażeniem i innymi elementami wyposażenia wnętrz. Wizualizacje projektów przedstawiają wybrane konkretne meble, wyposażenie mebli, dodatki, akcesoria oraz oświetlenie. Światła punktowe, oświetlenie nastrojowe czy też oświetlenie LED w meblach kuchennych nadają wnętrzu indywidualnego charakteru. Wizualizacje wnętrz przedstawiają wnętrze wraz z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem z różnych perspektyw. Projekty wnętrz wizualizacje i arnżacje wnętrz z Kuchnie& Wnętrza :)
Projekty wnętrz Bogatynia
Projektowanie kuchni

Projektowanie wnętrz w tym projektowanie kuchni to proces w którym dostosowujemy daną przestrzeń do wymagań domowników. Wybór lokalizacji kuchni w domu, układu szafek oraz ilość i rozmieszczenie sprzętu agd z zachowaniem odpowiednich odległości
i kolejności – ukłąd i rozmieszczenie powinno być maksymalnie ergonomiczne, aby korzystanie z kuchni było przyjemnością
😊.
W kuchni spędzamy sporo czasu, dlatego projekt powinien być przemyślany i starannie dobrany. Zasady projektowania kuchni opierające się na ergonomii pomagają w podjęciu decyzji i ułatwiają rozpoczęcie działań w urządzaniu wymarzonej kuchni.
 
Optymalne usytuowanie pomieszczeń w domu względem stron świata - zgodnie z tymi zasadami kuchnię oraz jadalnię najlepiej jest umieścić od strony północnej, północno-wschodniej lub północno-zachodniej. W kuchni wytwarzane jest dodatkowe ciepło podczas gotowania, dlatego nie musi być dogrzewane słońcem. Kuchnia usytuowana blisko wejścia do domu skraca drogę jaką trzeba przebyć z zakupami. Uwaga - okno w kuchni wychodzące na stronę wschodnią sprawi, że przy porannej kawie przywitają nas promienie słońca dodając pozytywną energię na cały dzień.
 
Przy projektowaniu kuchni należy wziąć pod uwagę, rozmieszczenie stref roboczych w kuchni. Strefy robocze to podział kuchni zgodnie z codziennymi wykonywanymi czynnościami. Kuchnia dzieli sie na 5 głównych stref:
  • strefę zapasów, głównie lodówka
  • strefa przechowywania - szafki na naczynia
  • strefę mokrą stanowią zlew, zmywarka i kosz na odpady
  • strefa przygotowywania posiłków, czyli blaty kuchenne, ewentualnie wyspa
  • strefa gotowania to płyta i piekarnik
         

Rozmieszczenie wszystkich 5 stref w kuchni ma niebagatelne znaczenie dla całego projektu, układu kuchni. Strefy w kuchni muszą zostać zaplanowane, przemyślane bardzo dokładnie, tak aby kuchnia była ergonomiczna i korzystanie z niej było prawdziwą przyjemnością.

Projekty Kuchni

Projekty Salonu

Projekty Łazienki

Projekty sypialnia i pokój dziecka

100 % zaangażowania
% ZAANGAŻOWANIA
Inspiracje Twojej kuchni
INSPIRACJI
1 Cel - twoja Kuchnia na wymiar
CEL
1000 pomysłów na kuchnie
POMYSŁÓW

„JEŚLI MOŻESZ  COŚ SOBIE WYOBRAZIĆ, OZNACZA TO, ŻE  MOŻESZ TO TEŻ ZROBIĆ !!”
Walt Disney  
Projektowanie wnętrz Zgorzelec

Kuchnie i meble na wymiar - Kuchnie & Wnętrza

ul. Ratuszowa 14; 59-800 Lubań; tel.500128552
Wróć do spisu treści